Liste med faste kørernumre

Send en forespørgsel til  formand@brcross.dk hvorefter nummer vil blive tildelt hurtigst muligt.

Når i sender anmodning, skal i skrive hvilken klub i er fra. 

Ser i stavefejl, bedes i venligst sende en mail til ovennævnte.

0 Jan Boddum. Hvorup   tr nr 7492348

1 Tenna Bisgård Jensen. Hvorup

2 Emil Høgh Jensen. Brønderslev 

3 Emma Maria Svenningsen. Brønderslev tr nr 9559234

4 Steen Svenningsen. Brønderslev  tr nr 9603483

5 Rene Thomsen. Hvorup

6 Lucas Giltofte. Hedeland

7 Michael Jensen. Hvorup

8 Nicklas Dengsø Sørensen. Syddjurs

9 Frederik Roed. Syddjurs

10 Sebastian Andersen. Brønderslev

11 Jens Jørgen Jensen. Hvorup

12 Louise Hilmer. Syddjurs

13  Ellen Larsen. Brønderslev

14  Esben Nielsen.Brønderslev

15 Zean Dietz. Gørlev tr nr 6982032

16 Claus Jensen. Syddjurs

17 Markus Frederiksen. Gørlev tr nr 4827336

18 Jesper Mortensen. Syddjurs

19  Søren Bo Sørensen. Brønderslev

20 Mads Larsen. Brønderslev

21 Andreas Olsen. Hvidebæk

22 Arn wilholm. Lemvig

23 Jim Jensen. Brønderslev tr nr 4917755

24 Michael Friis Jensen. GUC

25 Freja Sølvsten. Syddjurs

26 Claus larsen. Gørlev

27 Thor Linke. GUC

28 Kasper Johansen. Gørlev tr nr 6669055

29 Kasper Eriksen. Gørlev tr nr 5613324

30 Lucas Pedersen. AMC

31 Siff Waage Jensen. A M C

32 Andre Titlestad. Hvorup

33 Mehdi  Al-Shammani. Grimhøj

34 Sebastian Petersen. Gørlev tr nr 4799041

35 Zander Hansen. Gørlev tr nr 5539843

36 Tristan Lundgreen. Gørlev tr nr 5793286

37 Andreas Birkebæk. Gørlev tr nr 5760946?

38 Oskar Olsen. Gørlev tr nr 5089663

39 Peter Anton Østerberg. Grimhøj

40  Brønderslev

41 Mads Kristensen. Brønderslev

42 Simon Brødholt. Brønderslev

43 Emil Wejland. Gørlev tr nr 7276991

44 Lasse Skov. Gørlev tr nr 6207097

45 Jeppe Andersen. Syddjurs

46 lukas Løndal Jensen. Brønderslev

47 Lars Toksig Rasmussen. Brønderslev

48  Simon Kjer. Albertslund M C

49 Thomas Bisgård Jensen. Hvorup

50  Kasper Søkjær. Albertslund M C

51 Jan Lund Christensen. Gørlev

52 Frederik Saksager.  Brønderslev

53  Lukas Kirketerp. Albertslund M C

54  Anders Jensen. Brønderslev

55  Oliver Bonde Hansen. Syddjurs

56 Osman Kart. Albertslund M C

57 Nicklas Feldtskov. Hvidebæk

58 Anika Kruse. Syddjurs

59 Jonas Lorentsen. Hvidebæk

60 Joachim Tandrup Nielsen. Brønderslev

61 Kris Kjærsgaard. Brønderslev

62 Jamie King. GUC

63 Omid Jahedian. Vestvolden tr nr :6393572

64 Victor Cramer. Vestvolden tr nr 6991387

65 Salah Agha. Grimhøj

66 Jasmin Hosseini. Syddjurs

67 Joey King. GUC

68 Jimmy Pedersen. GUC

69  Mathias Nielsen. Hvidebæk

70 Benjamin Christiansen. Hvidebæk

71 Jonas Jensen. Hvidebæk

72 Andreas Korsbak. Syddjurs

73  Kamilla Birk Jensen. Hvidebæk

74  Daniel Nielsen. GUC

75 Jonathan Jensen. Syddjurs

76 Emil Høgh Jensen. Brønderslev

77  Jamie Ravnsbo. Grimhøj

78 Sebastian Frederiksen. Lemvig

79 Mikkel Lorentsen. Hvidebæk

80 Nicklas Jakobsen. Hvidebæk

81 Mohman Ahmed. Grimhøj

82 Mike Strate. Lolland Motocross

83  William Husted. lemvig

84 Jonas Tved. Lemvig

85 Hector Emil Gadsbøll. Grimhøj

86 Casper Dantved. Gribskov

87 Daniel Høgh Jensen. Brønderslev

88 Jeppe Kristensen. Brønderslev

89  Martin Sell Sørensen. lemvig

90 Christian Nissen.Grimhøj

91 Julie G Jørgensen. Vestvolden tr 5072992

92 Marcus Østberg Sloth. Brønderslev

93 Mads Norup. Vestvolden tr nr 5057020

94  Jonathan Hougaard. Albertslund M C

95  Alexander Pedersen. Lemvig

96 Mikkel Kloster. Lemvig

97 Oliver Bruun Christensen. Syddjurs

98  Mathias Østergård. Lemvig

99  Kristoffer Nordstrand Mosen. Brønderslev

100  Simon Nordstrand Mosen. Brønderslev

101 Casper Barfoed. GUC

102 Martin Skærbæk. IMC 

103 Theism Skytte. IMC 

104 Andreas Reenholm. IMC 

105 Oscar Pedersen. IMC tr nr 5076086

106 Fredrik Merklin. IMC

107 Frederik Kiel. IMC

108 Nicklas Kohlat. IMC

109 Christoffer Siefert. IMC

110 Thomas Larsen. Brønderslev

111 Anders Lindberg Larsen. Brønderslev tr nr 9655332

112 Nikolaj Stimose. Lolland Motocross

113  Brønderslev

114 Romeo Brix. Grimhøj

115 Jeppe Mittertreiner. GUC

116 Tobias Just Hygom Nielsen. Brønderslev

117 Markus Thorndal Madsen. Brønderslev

118 Kent Hastrup Jensen. Hvorup                tr nr 9259360

119  Emil Vestergaard Pedersen. Brønderslev

120 Luca Diniz. GUC

121 Tobias Hartmann. Lolland Motocross

122 Dler Sadiq. Hvorup

123 Magnus Hansen. GUC

124 Jonathan Jensen. Hvorup  tr nr 9263845

125  Mathias Sørensen. Brønderslev

126 Casper Andersen . Hvidebæk

127 

128 Morten Eg Jensen. Brønderslev

129 Mikkel Amstrup . Hedeland tr nr 2456464

130 Nicolaj Armstrup. Hedeland tr 6074534

131 Oliver Madsen. Hedeland

132 Simon Lindholdt. Hedeland tr nr 6024698

133 Tobias Tomsen. Hedeland tr nr 4787800

134 Niclas Pedersen. Hedeland tr nr 1301428

135 Ali Farit. Hedeland   tr nr 5479946

136 Marcus Søborg. Hedeland

137 Albert Ny. Hedeland tr nr 7582602

138 

139 Emil Dolmer. Midtdjurs tr nr 9068427

140 Jonas Sebastian Alstrup Kammersgaard. Grimhøj

141 Kristian Schmølz . Syddjurs

142 Nicklas. Syddjurs

143 Nick Nejrup Ørts. Lemvig

144 Anders Rungsø. Lemvig

145 Mikkel Christiansen Andersen. Brønderslev

146 Jannick Christensen. IMC tr nr  6165043

147

148 

149 Andre Løvhøj. GUC

150 Victor Houlind. Lemvig

151 Jeppe Mejer Pedersen. GUC

152 Lucas Gudmundsson. Vestvolden

153 Lucas Munk-Madsen. Vestvolden tr nr 6857072

154 Mads Norup. Vestvolden tr nr. 5057020

155 Noah Malund Maints. Brønderslev

156 

157 Jakob K Jørgensen. GUC

158 Hudaming Nielsen. GUC

159 Anders L Johansen. GUC

160 Benjamin Davidoff. GUC

161 

162 Kristoffer Guldberg Lauridsen GUC

163 

164 Lucas Tat. Lemvig

165 Hjalte B Rasmussen. GUC

166 Emil Johansson. GUC  tr nr 6862324

167 Lucas Lehmann. Lolland Motocross

168 Jonas Jensen. GUC tr. nr 7639802

169 

170 

171 Jonathan Broe. Lemvig

172 

173 

174 

175 

176

177 Jakob Wegner Petersen. Syddjurs

178 Steffen Damgård. Lemvig

179 

180 Nicolaj T Christensen. Lemvig

181 Sander Linholdt. Hedeland   tr nr 7582602

182 Markus Vang. Lemvig

183  

184 

185 Hans Petter Sloth. Brønderslev

186 

187 Fredrik Renee Pedersen. Ishøj motor center

188 

189 Nanna Soni. Albertslund M C

190  Fredrik Vinther. Syddjurs

191 Tobias Z.P. Lemvig

192 Salah Hassan. Hedeland 

193 Gustav Buhelt. 

194 Lucas Giltoft. Hedeland 

195 Rasmus Larsen. Hedeland  tr nr 1301428

196  Jens Lynn Jørgensen. Brønderslev

197  Oliver Vinther. Gørlev

198 Marius Thøgersen. Syddjurs

199 

200  Oliver Nielsen. Vestvolden tr nr  4805306

201 Jonas Mølager. GUC  tr nr 7143894

202 Lasse Kristensen. Brønderslev

203 Mikkel Kræfting. Lemvig

204 

205 

206 

207 

208 Laura Krarup. Lemvig

209 

210 Philip Eskesen. Lemvig

211 Emil Frandsen. Brønderslev

212 Nicolaj kristiansen. 

213 Noah Henriksen. Hedeland

214 

215

216 Joachim Pilemand. GUC

217 Gordon Bosdam. Vestvolden transponder nummer 6080626

218  Yassin Dahmani. Albertslund M C

219 Kalle Poulsen. Gribskov tr nr 6874207

220  Casey Karstrøm. Brønderslev

221 

222 Pauline Hörmann

223 Marcus Holland. Hvidebæk

224 Sebastian B. Schneidereit. GUC

225 

226

227 

228 Ebbe Bek Pedersen. Lemvig tr nr 8721264

229 Andreas Madsen. Lemvig

230 Marcus Larsen. Lemvig   tr nr 8641753

231 Oliver Nielsen. Lemvig   tr nr 8640782

232  Kristian Juhl Hendriksen. Hvorup

233 Patrick Mossel. Lemvig

234 Patrick Lyngholm. Brønderslev                    tr nr 9278189

235 Per Lyngholm. Brønderslev                           tr nr 9436823

236 Robert Jørgensen. Hvidebæk

237 

238  Tobias Gravesen. Hvidebæk

239 

240 

241

242 

243 Storm Toft Mølgaard. Lemvig

244 Linus Petersen. Hedeland

245 Viktor Brunsvig. Brønderslev

246 

247 Joachim Appelgren. Hvidebæk

248 

249 

250 

251 

252Frederik Toelberg. Lemvig

253 

254 

255 Thor Christensen. Vestvolden tr 7008716

256 

257 Magnus Birkelund Hornshøj. Vestvolden

258 Frej Nielsen. GUC  tr nr 7240285

259 Signe Daugaard. Vestvolden

260 Rasmus Hjort Jessen. Vestvolden tr 5854262

261 Mads Kristensen. Vestvolden

262 Asger Sørensen. Vestvolden

263 

264  Tobias Thomsen. Vestvolden trans nr.:5758623

265 Mads Hagedorn. Vestvolden

266 Thor Christensen. Vestvolden tr nr: 7008716

267 Danny Madsen. Vestvolden    tr nr 5345725

268 

269 

270 

271 Anders Emil Hyldahl. Grimhøj

272 Viktor Olausen. GUC

273 Jackie Eriksen. Gribskov  tr nr 6439444

274 Martin Jacobsen. Hvorup         tr nr 9142692

275 Jonathan Petersen. Gribskov      tr nr 5947879

276 Alexander Davidsen. Gribskov tr nr 6867314

277  Julius Petersen. Gribskov tr nr 6867314

278 Mads Emil Van Swieten. Gribskov   Tr nr 6642658

279 Fredi Lenskjold    Tr nr 6439444

280 Elias Damgaard. Gribskov      tr nr 5110328

281 Phillip Willerup. Gribskov           tr nr 5041833

282 Kasper Kristensen. Gribskov      tr nr 6961644

283 Emil Bjørnø     Tr nr 4821666

284 Marius Ferløv Ladefoged. Brønderslev

285 Stella Damgaard. Gribskov    tr nr  6194186

286 Kion Poulsen. Gribskov  tr nr 6884139

287 Gustav Gudmand-Høyer. Gribskov  tr nr 7184523

288 Adrian Myrup. Gribskov

289 Lucas Sibbert. Gribskov tr nr 6065757

290 Willads Sibbart. Gribskov tr nr 6902292

291 Anton Alstrup. Gribskov tr nr 6859270

292 Mikkel Toelberg. Lemvig

293 Jakob Samuelsen. Gribskov tr nr 6831281

294 Gustav Baagøe. Gribskov tr nr 5947879

295 Malthe Poulsen. Gribskov  tr nr 6874207

296 Thomas Pedersen. Gribskov  tr nr 6859270

297  

298 Adam Klamer. Gribskov tr nr 5041833

299 Filuca Bing. Hvidebæk

300 Karla Kjærsgaard Poulsen. Grimhøj

301  Patrick Christensen. Gribskov

302  Mads Henning. Gribskov tr nr 5110328

303 Timo Diniz. GUC

304 Anton Aagaard. Gribskov tr nr 6915859

305 Monica Gudmandsen. Gribskov tr nr 5571207

306 Victor Sørensen. Gribskov tr nr 6915859

307 Emil Larsen. Gribskov tr nr 5583281

308 Marcus Lehmann. Lolland Motocross

309 

310

311 Nilas Hygum. Hvorup tr nr 7552864

312 

313 Kristian Frederiksen Hvidebæk

314 

315 Rasmus Nielsen. Lemvig

316 

317 

318

319

320  

321 Tobias Bek. Lemvig

322 

323 Philip Skov Jensen.Hedeland

324

325 

326 Niclas. Syddjurs

327 David Flintholm tr nr 6857121

328 

329 Sebastian Paulman. Albertslund M C

330

331 Lukas Waage. Albertslund M C
 
332 Malek Lahlimi Jensen. Albertslund M C

333 

334 Nicolai Qvaade. Albertslund M C

335  

336 

337 

338 Casper Salskov. Lemvig

345

347 

350 

354 

357 Sebastian Obstrup. Lemvig

360 Jonathan Brix. Hvidebæk

365 

367 Mikkel Larsen. 

368

377 

380 Nicky Riff Frausing. Gørlev tr nr 57188077

382 Lærke Wang. Lemvig

383 Magnus Eriksen. Lemvig

398 

399

400 Lasse Villy Jensen. GUC

401 

402

403 

404 Jesper Jørgensen. Brønderslev

407  Nikolaj lunau Larsen. Grimhøj

408 

411 Magnus Dalgaard. Hvorup

412  Victor Guldhammer. Lollands Motocross

413 Mette Bak Buus. Syddjurs

415 

417 Simon Knøsen. Brønderslev

418 Jakob Knøsen. Brønderslev

422 John Midtgaard Jensen. Hvorup

424 

428 Marcus Djurhuus. Brønderslev

429 Sebastian Larsen. Brønderslev tr nr 9596980

435 

436 

437 Kaj Axel Møller. Syddjurs

438 Sebastian Møller. Lemvig

439 Tonny Krarup. Lemvig

440 . Hedeland

444 Lucie Overvad Grønhøj. Hvorup

445 Emil Overvad Grønhøj. Hvorup

448 Kristian EG. Brønderslev

460 Frederik Sadolin Pedersen. Lemvig

461 . Lemvig

462 

463 

472  

480  Victor Sebber Andreasen. Gørlev tr nr 4914689

492 Simon Brunsvig. Brønderslev

499 Brønderslev

500 Jens Peder Pilemand. GUC

501 

502 

503 Oliver Østerby. Brønderslev

504 Magnus Østerby. Brønderslev

505 Oliver Linco. Hedeland

514 Marcus G Mortensen. Brønderslev

515 

523 Alexander Grønbæk. Hvidebæk

535 

540 Nicklas Johansen. Vestvolden tr nr 6379482

545

551 

552 

555 

556  

572 Jamie Berg Nielsen. Lemvig

574 

577  Magnus Dalgaard. Hvorup

582 Søren Wang. Lemvig

595 William Emil Borum Jensen. lemvig

604 

613 

614 Patrick Pedersen. Hvorup

621 

626 Ulrik Hyldahl. Grimhøj

666 

678 Nicki Willerup. Hvidebæk

711 Søren Christensen. GUC

717  Anders Heine. Grimhøj

718 

721 

722 

730 Pil Peder Maarupgaard. Lemvig

731 Niels Rico Jensen. Gørlev tr nr 6904257

733 

737   Johan Kohler Rasmussen.  tr nr 6144525

744 Freja Kruse Ravn Rasmussen. GUC

750 Pilip Marcussen. GUC

754 

774

775 Benny Lorentsen. Hvidebæk

776 

777 Mathias Reenholm. Ishøj

778 Henrik Jønsson. Lemvig

784 Nicolai Graversen. Lemvig

800 Hans Søberg. Tommerup

801 Lukas Søberg. Tommerup

802 Villas Vilhelmsen .Tommerup

803 . Tommerup

804 Benjamin Jørgensen. Tommerup

805 . Tommerup

806 . Tommerup

807 Emil Gryholt. Tommerup

808 Abdulkaer Balde. Tommerup

809 Adam Klæbel. Tommerup

810 . Tommerup

811  . Tommerup

812  Malte Jensen. Tommerup

813 Freja Mortensen. Tommerup

814  Tommerup

815  . Tommerup

816 . Tommerup

817 Oliver Rasmussen. Tommerup

818

819 Oliver Engelhardt. Tommerup

820 Nikolaj Meldgaard. Tommerup

821 

822 

823 Markus Kjeldsen. OKM

824 Christian Holm. OKM

825 . Tommerup

826 Mads B. Pilevold

827 Enes Kütük. OKM

828 Rasmus Mortensen. Tommerup

829 Nikolaj Larsen. OKM

830. Tommerup

831 Daniel Schaeffer. Tommerup

832 . Tommerup

833 Rasmus Olsen. Tommerup

834 . Tommerup

835 . Tommerup

836 Nikolaj Larsen. Tommerup

837 Niklas Pedersen. OKM

838  Charlie P.A. Halfdaner. OKM

839 Pessi Khodeida.OKM

840 Jamal Ali. FK.Banen

841 Mikkel larsen. OKM

842 Deniz Köycü. OKM

843 

844

845 

846 

847 

848 

849 

882 Søren Pedersen. Grimhøj

886 Lukas Abildgaard Godskesen.

888  Simon Nielsen. Brønderslev

900 

901

902

903

904 

908 Mathias Beck Jensen. GUC tr nr 6916974

910 

911 Jarl Grønborg Andersen. Hvorup

915 Sine Birch. Hvorup

919 

932 Nicklas Boelt Andersen. Brønderslev

933 Andreas Boelt Andersen. Brønderslev

954

959 Laura Nygaard Sørensen. Vestvolden

970 Sofus Rolin. Gribskov tr nr 6961644

997

998 

 

-->